Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace

| REALITY-IMB

Byli jste s námi spokojeni?

Zanechte nám vzkaz na https://www.facebook.com/Reality-IMB-556369487815554/reviews nebo nám ho zašlete emailem.

Věra Fleisigová z Lítova pro Reality-IMB
S paní Blašínovou spolupracuje naše rodina již několik let. Vždy k naší maximální spokojenosti. Máme zkušenosti jak s pomocí při prodeji a nákupu nemovitosti, tak i s jejím financováním. Paní Blašínová má velmi profesionální a nadstandartní přístup, velmi milé jednání. Tímto tedy moc děkujeme a určitě doporučujeme. 
Mějte se krásně, Věra Fleisigová

Josef Gruncl z Plzně pro Reality-IMB
Se službami paní Blašínové jsem byl velice spokojen a to ve všech krocích,od začátku do konce realizace prodeje bytu. Hlavně pak ve fázi vyřízení úvěru a hypotéky pro kupujícího.Paní Blašínová jako zástupce rodinné RK se projevila jako opravdový znalec a profesionál a nejen že se byt prodal,ale mám i dobrý pocit z jejího přístupu. Mohu všem jen doporučit. Josef Gruncl.

Lída Němcová z Chebu pro Reality-IMB
Včera mi celý štastný volal syn, že v jedné ruce má klíče a v druhé od Vás 🍾. Chtěla jsem v pondělí zavolat osobně moc poděkovat. Hlavně, za Vaši skvělou pracovni nasazenost , pečlivost a lidský přístup..jsem přeštastná, moc děkujeme za zdárny a úspěšný finále,  cenime si toho a rádi Vás zas oslovíme s prosbou o pokračování v úvěru na rekonstrukci bytu. Přeji, nejen takhle spokojené klienty, ale hlavně vždy úspěšně zvládnutou kdejakou práci a ve zdraví a s plnou energií strávené sluncem provoněné dny..
S pozdravem a vděčnosti k Vám.. Němcová

Hana Petiová z Karlových Varů pro Reality-IMB
Vážená paní Blašínová.
Chtěla bych Vám touto cestou poděkovat za rychlý prodej našeho bytu. Už jsme ani nedoufali, že se byt prodá, ale vaší skvělou prezentací se vše urychlilo. Byla jste velice profesionální, vždy ochotná a vstřícná.
Ještě jednou díky a všem, kteří hledají kvalitní prodej či koupi nemovitosti, mohu určitě Reality - IMB doporučit.
Hana Petiová, Karlovy Vary

Mgr. Ivana Divišová z K. Varů pro Reality-IMB
Původně jsem nechtěla prodávat nemovitost prostřednictvím žádné realitky. Moje první jednání s paní Blašínovou mne však přesvědčilo o opaku. A při každém dalším jednání jsem se jen utvrzovala, že je to človíček, který s vámi cítí a chce splnit to co očekává prodávající, ale i kupující. Při všech jednáních byla vždy profesionální, ale přitom úžasně milá a příjemná, ochotná a vstřícná každý problém vyřešit. Nejen její jednání, ale i chování mi dávalo pocit, že mé rozhodnutí realizovat prodej přes realitní společnost, bylo správné.
Ještě jednou velké díky.

Mgr. Daniel Tvrdík z Nové Role pro Reality-IMB
Služby paní Blašínové mohu s čistým svědomím doporučit. Iniciativní, svědomitá, pečlivá a opravdu ten prodej/nákup "tlačí" i přes případné komplikace ke zdárnému konci a a hlavně ke spokojenosti klientů.
Ať se Vám daří a prodáváte ve velkém!   :-)

Alena Nováčková z Vintířova pro Reality-IMB
Chtěla bych tímto poděkovat paní Blašínové, výborný přístup, vše srozumitelně vysvětleno. Moc děkujeme za pomoc při koupi našeho nového domova.
Určitě moc doporučuji.
Nováčková

Miroslav Svoboda z Chodova pro Reality-IMB
S prací a přístupem paní Blašínové jsem byl velmi spokojen. Spolupráce proběhla na jedničku, paní Blašínová je ochotná, spolehlivá a své práci opravdu rozumí. Vřele doporučuji. Svoboda Miroslav

Martin Lukáč z Karlových Varů pro Reality-IMB
Moc vám děkujeme. Byli jsme spokojený. Za všechny rady, pomoci a spoustu dalších věcí. Moc děkujeme.

Jiří Vitásek z Nové Role pro Reality-IMB
Měl jsem tu možnost dvakrát spolupracovat s paní Blašínovou jednou při koupi podruhé při prodeji nemovitosti. Pokaždé bylo vše vyřízeno na profesionální úrovni. Mohu jedině doporučit, děkuji Vitásek.

Kateřina Hromádková z Jenišova pro Reality-IMB
Moc děkuji paní Blašínové, která odvedla výbornou práci. Byla jsem velmi spokojena a všem mohu doporučit. Děkuji.

Zuzana a Petr Cerovští z Chodova pro Reality-IMB
Vážená paní Blašínová.
Chtěli bychom Vám poděkovat a vyjádřit absolutní spokojenost se službami Vaší realitní kanceláře při koupi nemovitosti. Vaše jednání bylo vždy profesionální a zároveň velmi lidské a chápavé. Každý další krok jste nám vysvětlila, poradila, nikdy jsme nebyli ničím nepříjemně překvapeni nebo zaskočeni. Takový přístup můžeme s klidným svědomím označit za nadstandartní a vzácný. Jsme rádi, že jsme Vás, paní Blašínová, poznali. Ještě jednou děkujeme a přejeme mnoho stejně spokojených klientů.
Zuzana a Petr Cerovští

Zdenka Suchá z Toužimi pro Reality-IMB
Chtěla bych Vám touto cestou moc poděkovat za Vaši ochotu při zprostředkování koupi bytu. Za nás určitě doporučuji IMB Reality.

Bc. Josef Pojar z Chodova pro Reality-IMB
S Vaším přístupem paní Blašínová,  jsem byl velice spokojen. S prodejem bytu v Toužimi, jste si poradila velice rychle, vše vyřídila k oboustranné spokojenosti, jak prodávajícího, tak kupujícího. Všude Vás budu vřele doporučovat, díky kvalitě, přístupem i cenou. Jestli budu někdy prodávat či kupovat nemovitost, tak jedině přes Vaší realitní kancelář.
S přáním všeho dobrého Bc. Josef Pojar Chodov. 

Miroslava a Luboš Fekiačovi z Mezirolí pro Reality-IMB
Dobrý den, chtěli bychom touto cestou poděkovat za zprostředkování prodeje  bytu 2+1 v Abertamech přes vaší společnost IMB REALITY, kterou nám doporučili známí. Paní Iveta Blašinová se o vše postarala a vyladila do posledního detailu, aby všechny zúčastněné strany byly maximálně spokojené a my bychom jí chtěli touto cestou za vše velmi poděkovat. Je to naše první zkušenost s realitní kanceláří,  která nás skutečně velmi příjemně překvapila. Takže můžeme jenom doporučit a osobně bychom již nikdy neoslovili nikoho jiného. Přejeme vám všem krásný a pohodový den a jelikož se prodej uskutečnil na vánoční svátky, tak Vám přejeme ....                                                                                  Příjemné prožití vánočních svátků a šťastný nový rok 2018.

 Klára a Miroslav Krejčovi z Božičan pro Reality-IMB
Toto byla naše první zkušenost s realitní kanceláří. A vřele můžeme doporučit. Spolupráce s pí. Blašínovou byla na úrovni, vše nám vysvětlila a vyšla vstříc. A my moc děkujeme, že nám zprostředkovala nový domov. 

Petra Látalová a Michal Švec z Nové Role pro Reality-IMB
S prací a přístupem paní Blašínové jsme byli velmi spokojeni. Spolupráce proběhla na jedničku, paní Blašínová je ochotná, spolehlivá a své práci opravdu rozumí. Vřele doporučujeme.

MUDr. Alena Musilová z K. Varů pro Reality-IMB
Vážená paní Blašínová, byla jsem velmi mile překvapena vaší vynikající spoluprací, seriózností jednání. Prodej nemovitosti proběhl rychle, bez problémů, bez prodlevy v kterémkoliv kroku prodeje. Děkuji Vám, a vaši realitní kancelář doporučuji všem, kteří se chtějí spolehnout na seriózní jednání, ochotnou spolupráci a individuální přístup. Alena Musilová.

MUDr. Hana Nesybová z Nové Role pro Reality-IMB
Paní Blašínová mi opakovaně hodně pomohla za přijatelnou cenu, byla jsem spokojená, vřele doporučuji.

Andrea Slívová z Nové Role pro Reality-IMB
Realitní kanceláře nemají v podvědomí lidí dobré renomé. Ovšem v IMB REALITY můžete v klidu využít veškerých služeb, které nabízí. Všechno přehledně a pochopitelně vysvětleno. Žádné pochybnosti, žádné čtení mezi řádky. Doporučuji.

Anna Hlavatá ze Sokolova pro Reality-IMB 
Velice ráda bych Vám touto cestou poděkovala za Váš neobyčejně profesionální a přehledný výklad činnosti Vaší realitní kanceláře Reality IMB. Byla jste velice příjemná, což mě zaujalo hned při našem prvním setkání a těšila jsem se moc na spolupráci. Doporučuji všem, kdo hledají slušné, příjemné a nezáludné jednání.

Josef Utíkal a paní Aksamitová ze Zvíkovce pro Reality-IMB
Vážená paní Blašínová, opravdu Vám chceme za vše poděkovat, znalost a obětavost, informovanost od vás byla úplně úžasná. Jste velice obětavá a žena na pravém místě, která své práci opravdu rozumí, a hlavně vše vysvětlíte, poradíte a pomůžete vše dotáhnout až do konce prodeje. Ještě jednou velké díky. Vřele Vás doporučuji všem. Ať se Vám moc daří a ještě jednou velké díky. S pozdravem Aksamitová, Utíkal Josef ze Zvíkovce

Karel Gregor z Třemošné pro Reality-IMB
Vážená paní Blašínová je dáma sama o sobě, její chování a čišící znalost v oboru je bez pochyb. Já velice děkuji za lidskost, informace úžasné a  podávání zpráv každého úkonu mě bylo velmi příjemné. Já za takovou spolupráci paní Blašínové děkuji a klaním se. Kdyby bylo těch modrých hvězdiček šest,  tak já bych dal sedm!

Marie Klofáčová ze Sokolova pro Reality-IMB
Moje reference k vaší realitní kanceláři jsou jen v superlativech. Příjemné jednání, upozornění na možné chybování, poradit,  nápravu a taky se mi líbí, že jsem jako úplný neználek s prodejem nemovitosti nebyla tlačena do přemrštěné slevy a že máte přijatelnou  provizi za všechny ty úkony, co k tomu patří. Vaší kancelář budu určitě doporučovat každému, kdo bude potřebovat vaši pomoc. Přeji vám hodně taky spokojených klientů. Vizitku si uschovám. Nashle a ať se vám daří.

Eva Kunešová z Děpoltovic pro Reality-IMB
Velice děkuji za Váš opravdu profesionální přístup, spolehlivost srdečné jednání. Obě Vámi realizované obchodní transakce hodnotím na 100 %. Ještě jednou děkuji za opravdu bezproblémový a profesionální přístup.

Naděžda Hnídková z Nové Role pro Reality-IMB
Přidávám se k těm všem nadmíru spokojeným klientům REALITY-IMB a hlavně mé poděkování patří skvělé Ivetě Blašínové. Velice Vám děkuji za rychlé vyřízení v rámci mé koupě bytu, také za mé občas všetečné dotazy, na které jste vždy měla odpověď, za naprostou profesionalitu a jak už nejeden člověk podotkl, i za opravdu příjemný, lidský přístup. Mohu všem, kdo má v plánu koupit či prodat nemovitost, doporučit služby této vynikající realitky, o které se nebojím napsat, že je jedničkou na poli realitek. Nepřeháním! Ještě jednou veliké díky. Vděčná Naděžda Hnídková

Pavla Geťková z Karlových Varů pro Reality-IMB
Upřímné, vřelé a především obrovské DÍKY patří paní Blašínové za pomoc, kterou mi poskytla během koupi a vyřizování úvěru. Profesionalita, ochota, rychlost, 100% nasazení a krásný lidský přístup. Ještě jednou děkuji. Pavla Geťková

Roland Höfler z Nové Role pro Reality-IMB
Díky Reality-IMB se mi povedlo prodat byt, naprosto profesionální spolupráce, mohu jen doporučit, ještě jednou moc děkuji.

Ladislava Horáková z Lesova pro Reality-IMB
Moc děkuji paní Blašínové za profesionální přístup při prodeji bytu v Ostrově. Měla jsem možnost během roku srovnat práci  velké a malé realitní kanceláře. Proto doporučuji, vše bylo jak má být, paní Blašínová je sluníčko a má lidský přístup  a je to profesionál. Ještě jednou velké díky.

Olga Kočová z Ostrova pro Reality-IMB
S realitkou paní Ivety Blašínové jsem byla velmi spokojená. Oceňuji vstřícné jednání a ochotu při jednání o koupi bytu. Mohu vřele doporučit. Olga Kočová

Jana Skopalíková z Chodova pro Reality-IMB
Byla jsem velice spokojená s realitkou paní Blašínové, rychlé a kvalitní jednaní, vždy vše vzorně připravené. Zase využiji bez váhání jejich služeb. S pozdravem Skopalíkova

Kateřina Zedníková z Chodova pro Reality-IMB
S paní Blašínovou jsem byla velice spokojená. Velice příjemný a profesionální přístup. Vše se snažila vyřídit co nejrychleji a s koupí mi velice pomohla. Za což jí velice děkuji.

Eva Simonová z Prahy pro Reality-IMB
Ráda bych touto cestou poděkovala paní makléřce Blašínové za rychlý prodej mého bytu v Chodově u K.V, který trval pouze pět dní k sehnání kupce. Paní Blašínová nás o všem informovala a starala, proto jí děkuji. Mohu ji vřele doporučit. Simonová

Renata Denková z Plzně pro Reality-IMB
Díky Reality-IMB jsme si splnili představu o bydlení v Krušných horách.

Luděk Klíž z Jaroměře pro Reality-IMB
Velké díky paní Ivetě Blašínové za perfektní a rychlé zvládnutí prodeje bytu. Vše proběhlo rychle a transparentně k mé plné spokojenosti. Její služby mohu plně doporučit. Luděk Klíž z Jaroměře

Lenka Murčová z Nové Role pro Reality-IMB
Úžasná spolupráce s paní Blašínovou. Je to velice profesionální, ochotná, příjemná paní. S bleskovou rychlostí prodala náš byt. Budu-li mít příležitost, určitě realitní kancelář IMB doporučím. Lenka Murčová

Nikola Plechatová z Chodova pro Reality-IMB
Naprosto skvělá a rychlá spolupráce. Paní Blašínová je vysoce profesionální a flexibilní. Podá vám veškeré informace a je ochotna i poradit. Přes mojí počáteční nedůvěru ke všem realitnim kancelářím mohu vřele doporučit. Ještě jednou děkuji Nikola Plechatová

Jaroslava Frolová z Bečova pro Reality-IMB
Touto cestou děkuji paní Blašínové za profesionální přístup při prodeji bytu. Měla jsem možnost během roku srovnat práci velké a malé realitní kanceláře. NEBE a BUDY je malé přirovnání, prostě realitní kancelář vedená paní Blašínovou - doporučuji po profesionální úrovní skvělá jako člověk senzační. Ještě jednou velké díky. Jaroslava Frolová

Pavel Chabera z Chodova pro Reality-IMB
Po zkušenostech, které mám s realitní kanceláří IMB, mohu a také budu doporučovat. Jednání RK je nejen profesionální, ale i rychlé. Chtěl bych vám také popřát krásné prožití svátku vánočních a do Nového roku, krom zdraví, také spousty spokojených klientů jako jsem byl já.

Eva Fáková z Ostrova pro Reality-IMB
Velmi děkuji za nákup a prodej nemovitostí, spolupráce s p.Blašínovou byla výborná. Ivetka je ochotná, vstřícná a milá a na profesionální úrovni. Vše má pod kontrolou, vyřídila za mě vše potřebné k mé velké spokojenosti. Vždy je k dispozici, maximálně mi vyhovovala její stálá dostupnost po telefonu i e-mailu.  Tuto realitní kancelář mohu s klidným svědomím všem vřele doporučit. Fáková Eva

Martin Kelich z Ostrova pro Reality-IMB
Skvělá spolupráce mohu jen doporučit, díky Kelichovi

Ing. Martin Frass, Channel-Finance z Prahy pro Reality-IMB
Paní Blašínovou mohu jen doporučit. Zprostředkovávala koupi bytu mého klienta, kde já jsem zajištoval financování. Spolupráce probíhala na profesionální úrovni, komunikace byla jasná, věcná a hlavně rychlá. Byla schopna se rychle a operativně vypořádat s nestandardními požadavky banky, což bylo nakonec klíčové k úspěšnému dokončení celé transakce. Je to člověk na svém místě a určitě bych se nebál využít služeb její kanceláře. Martin Frass

Jiřina Neumanová a Marie Rendlová z M. Lázní pro Reality-IMB
Po dvou špatných zkušenostech s velkými a propagovanými realitkami při prodeji nemovitosti jsme se na doporučení obrátily na soukromou realitní kancelář paní Blašínové. Stručně: Profesionalita, ochota, skvělá komunikace, příjemné jednání. Vřele doporučujeme. Ještě jednou děkujeme paní Blašínová. Neumanová, Rendlová

Svatava Lorenz z Chodova pro Reality-IMB
Vážená paní Blašínová, chci se vyjádřit k úspěšnému prodeji rodinného domu v Chodově, který jste s Vaši Reality-IMB uskutečnila. Děkuji za velmi profesionální přístup, vždy ode mne důležité podněty byly od Vás super a v mém interesu zajištěny. Také velmi příjemný kontakt, s Vámi, mne velmi pomohl tuto, ne jednoduchou prodejní záležitost uskutečnit. Přeji Vám a Vaší firmě, mnoho úspěšných obchodních kontraktu. S úctou a srdečným pozdravem Svatava Lorenz

Petra a Pavel Boříkovi z Chodova pro Reality-IMB
Díky aktivní a trpělivé průběžné komunikaci jsme se během celého procesu cítili jako lidé. I tady je svět ještě v pořádku. Děkujeme, Boříci

Tomáš Plechatý z Benešova pro Reality-IMB Ještě jednou děkuji za spolupráci. Byla pro mne inspirující pro případné další prodeje či nákupy realit. Díky Tomáš Plechatý, Benešov

Lenka a Jaroslav Dvořákovi z K. Varů pro Reality-IMB
Profesionální přístup k prodeji nemovitosti, rychlé informace o stavu prodeje a kompletní prodejní servis. Děkujeme a vřele doporučujeme všem zákazníkům při koupi či prodeji nemovitosti. Zdravíme a přejeme mnoho úspěchů. Lenka a Jaroslav Dvořákovi Karlovy Vary

Alena Kratochvílová ze Sokolova pro Reality-IMB
Profesionalita, flexibilita, vstřícné jednání a spolehlivost ze strany paní Blašínové je to co pomohlo při prodeji mé nemovitosti. Ještě jednou díky paní Blašínová. Alena Kratochvílová

Lukáš Smrž ze Sokolova pro Reality-IMB
Děkuji paní Blašínové za její ochotu a pomoc a profesionální přístup při koupi první nemovitosti. Vždy jsem se na ní mohl obrátit s problémem a vždy mi ochotně pomohla. Mohu jen doporučit.

Martina Vaněčková z Chodova pro Reality-IMB
Při hledání svého vysněného domova jsme jednali s větším množstvím realitních makléřů, a proto máme srovnání. Paní Blašínovou můžeme jedině doporučit,  její profesionální přístup, kvalitní informace a rychlé jednání nás mile překvapil. Jen tak dál :) ...děkujeme

Martina a Honza Eliášovi z Chodova pro Reality-IMB
Skvělá realitní kancelář, super komunikace, všem mohu jen a jen doporučit! Prodávali jsme už 3x a vždy na 1* Martina a Honza Eliášovi

Alisa & Elena Semenichiny z Karlových Varů pro Reality-IMB
Po 3 letech neúspěšného hledání vysněné nemovitostí a profesionálního makléře, kterého je skoro nemožné  najít? se nám zadařilo, díky objevení realitní  kanceláře IMB. Hlavně bychom chtěli od celého srdce poděkovat paní Blašínové za rady, pomoc a příjemné jednání  při koupě nemovitostí!  Díky Velké zkušenosti s jistotou můžeme říct, že tato  makléřka je poklad!  Přála bych všem, kdo teprve začíná hledat svůj vysněný domov nebo těm kdo už ztratil naději, že ho někdy najde? narazit na IMB realitní kancelář!!!! Budete překvapeni, jak se Vám zadaří!  My překvapení jsme)))) Hezký den,  Alisa Semenichina

Alena a Tomáš Weisskopfovi z Plzně pro Reality-IMB
Opravdu skvělý a profesionální přístup. Přístup, jaký jsme nevěřili, že v dnešní době ještě existuje. Při koupi naší vysněné nemovitosti jsme měli obrovské štěstí, že jsme narazili na vždy milou a vstřícnou paní Blašínovou, která nás provedla "za ruku" jednotlivými úseky celého obchodu a krok po kroku s námi řešila každý úkon, formalitu či otázku. Vše v klidu, trpělivě a profesionálně. A hlavně od začátku až do konce. Teď už nás čeká jen stěhování a místo, které díky paní Blašínové naplnilo náš sen. Jednoznačně můžeme všem doporučit a už teď na nás známí loudí kontakt. Alena a Tomáš Weisskopfovi

Martin Kadlec z Ostrova pro Reality-IMB
Děkuji paní Blašínové za skvělou koordinaci a výbornou spolupráci při koupi bytu, která vzhledem k mé časové zaneprázdněnosti nebyla snadná, ale díky jejímu přístupu byla vždy řešitelná a příkladná. Do dalších let přeji mnoho takto spokojených klientů.

Libor Kruliš z Chodova pro Reality-IMB
Rychle, levně, spolehlivě!!! Příště se obrátím jen na vás. Děkuji za spolupráci.

Jiří Kutnohorský z Chodova pro Reality-IMB
Chtěl bych p.Blašínové velice poděkovat za pomoc při koupi bytu. Bez ní by to určitě nešlo tak hladce. Mohu jen doporučit.

Alena Rájová z Karlových Varů pro Reality-IMB
Tuto realitní kancelář vřele doporučuji každému, kdo při spolupráci vyžaduje profesionalitu, rychlost, vstřícné jednání, spolehlivost a flexibilitu. V každém případě děkuji paní I. Blašínové, která v rámci naší spolupráce měla o nemovitosti skvělý přehled a veškeré informace potřebné pro obě strany. Velmi pečlivá je i jejich prezentace nemovitostí. Také musím přiznat, že to se mnou neměla jednoduché, ale řešila vše s rozvahou, klidem a vždy dobře poradila. Děkuji a přeji do další práce jenom samé úspěchy a dobré nervy. 

Erika Michalíková z Habartova pro Reality-IMB
Moc děkuji za ochotu, vstřícné jednání při zprostředkování prodeje bytu. Naprostá spokojenost, určitě se na Vás znovu obrátím, až bude potřeba? Mockrát děkuji a přeji spoustu úspěchů. Michalíková

Jan Párkáň z Plesné u Chebu pro Reality-IMB
Příjemná, profesionální, spolehlivá. Doporučuji a zároveň svěřuji svou další nemovitost.

Petr Svoboda z Chodova pro Reality-IMB
S touto realitní kanceláří jsem od začátku velice spokojen , jak s nákupem nemovitosti či jejím prodejem. Mohu vřele doporučit. Svoboda Petr CHODOV

Zuzana Zástěrová ze Sokolova pro Reality-IMB
Děkuji paní I.Blašínové za její vynikající práci, profesionalitu a celkový lidský přístup. Dvakrát jsem využila služeb REALITY-IMB, jednou při koupi a po druhé, při prodeji nemovitosti a mohu jen vřele doporučit. Ještě jednou Vám moc děkuji!

Karel Mrázek z Nové Role pro Reality-IMB
Tato firma je příkladem toho, jak by podle mého názoru měla taková služba fungovat. Velká ochota, vstřícnost, poctivost, rychlost a preciznost. Bez přehánění  super, super, super. Za mě mohu jen 100% doporučit. Karel Mrázek

Markéta Filipovičová ze Sokolova pro Reality-IMB
Děkuji p. Blašínové za spolupráci při prodeji bytu. Byla jsem s jejím příjemným a profesionálním jednáním velice spokojena. Prodej bytu proběhl úspěšně. Spolupráci s ní mohu všem doporučit. Děkuji moc. Filipovičova M.

Eva Ryšánková z Ostrova pro Reality-IMB
Děkuji moc paní I.Blašínové za skvělou spolupráci, ochotu, vstřícnost při koupě chaty, kterou jsem v její realitní kanceláři pod nabídkou chat našla. Moc se již... těšíme, až začneme chatičku opravovat a trávit tam volné chvíle. Paní Blašínová je paní na svém místě, vše zařídila, sehnala, spolupracovala úžasně. Přeji jí, i její kanceláři krásné dny a hodně spokojených klientů, kterým všem tuto kancelář doporučuji. Eva Ryšánková

Petr Fábera z Nové Role pro Reality-IMB
Vše v nejlepším pořádku, děkuji za obchod. 

Lenka Adamová z Ostrova pro Reality-IMB
Děkuji paní Blašínové za zprostředkování koupě bytu. Paní Blašínová je velmi milá, jednání bylo příjemné. Ochotně se vším poradila. Spolupráci mohu všem vřele doporučit.

Veronika Olahová z Nejdku pro Reality-IMB
Ráda bych poděkovala paní Ivetce Blašínové za krásnou spolupráci při prodeji bytu  je velice příjemná a vše řeší s rozvahou a klidem v duši, má přehled a milé a seriózní jednání. Děkuji Vám Ivetko a vřele Vaše služby doporučuji.

Anna Vašíčková  z Nové Role pro Reality-IMB
Děkuji paní Blašínové za zprostředkování prodeje a následnou koupi bytu Jsem s jejími službami velice spokojená a mohu všem vřele doporučit. Paní Blašínová je velice vstřícná a nápomocná při řešení jakýchkoli situací vzniklých při prodeji a koupi bytu.

Valérie Kadlecová z Nové Role pro Reality-IMB
Souhlasím, mne pí.Blašinová také v minulosti moc pomohla. Nikdy na to nezapomenu.

Pavlína Skalická Smržová z Ostrova pro Reality-IMB
Byli jsme spokojeni s profesionálním přístupem, rychlosti a flexibilitou. V případe, ze bychom prodávali ci nakupovali nemovitost, určitě se na Vás obrátíme. Děkujeme.

Lenka Jandová z Nové Role pro Reality-IMB
Spolupráce s touto realitní kanceláří je na vysoké úrovni. Příjemné jednání je samozřejmostí. Vždy Vám ochotně poradí a pomůžou se vším. Děkuji, že jsou ještě mezi námi takový ochotní lidé, jako jsou v této realitní kanceláři. Jandová Lenka, Nová Role

Ladislav Tolar z Karlových Vrů pro Reality-IMB
Realitní společnost na dobré úrovni jsme velice spokojeni, nejlepší přístup a jednaní s klientem

Alena Ševčíková z Tatrovic pro Reality-IMB
VÝBORNÉ realitní služby, příjemné jednání, spolehlivost. Mohu jen doporučit. Ševčíková

Ing. Jiří Klement z Českých Budějovic pro Reality-IMB
Děkuji za spolupráci při prodeji bytu ve Vašem regionu.  Jelikož jsem z jižní části republiky, ocenil jsem vaši profesionalitu,  která mi ušetřila spoustu pro mne drahého času. Ještě jednou děkuji a přeji mnoho úspěchů ve vašem oboru. Ing. Jiří Klement České Budějovice

Renata Pelnářová z Chodova pro Reality-IMB
Také potvrzuji dobré zkušenosti

MUDr. Hanka Nesybová z Nové Role pro Reality-IMB
Já též jsem měla s paní Blašínovou zkušenost 2x, pokaždé byla výborná. Ať jí i nadále jsou zachovány síly, elán a hlavně zdraví.!!!!!!

Eva Ryšánková z Ostrova pro Reality-IMB
Děkuji moc paní Blašínové, která mi dnes předala klíče od chaty, kterou jsem přes její realitní kancelář koupila. I když tam bude moc práce, jsme moc rádi, že budeme mít kam jezdit o volných chvílích. Ještě jednou moc děkuji paní Blašínové za skvělou spolupráci, ochotu. Tuto realitní kancelář všem doporučuji. Ryšánková

 

 

Vytvořit poptávku

 • Byty
 • Domy
 • Rekreační objekty
 • Komerční nemovitosti
 • Pozemky
 • Ostatní

Upřesnit

Cena a plocha

m2
m2
m2
m2

... nebo vyberte celý kraj či okres

Vlastnictví

Konstrukce

Typ budovy

Vybavení

Charakteristika

IS sítě

Umístění v obci

Vyhledat vhodné nemovitosti

 • Byty
 • Domy
 • Rekreační objekty
 • Komerční nemovitosti
 • Pozemky

Upřesnit

Vyhledat fulltextově

Cena a plocha

m2
m2
m2
m2

... nebo vyberte celý kraj či okres

Vlastnictví

Konstrukce

Typ budovy

Vybavení

Charakteristika

IS sítě

Umístění v obci

Máte otázku?