Tento web používá k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Další informace

Reference klientů

 


             REALITY - IMB Iveta a Miroslav Blašínovi na Firmy.cz           

Zveřejňujeme výlučně reference našich klientů, kterým jsme osobně zprostředkovali prodej, koupi či ocenění nemovitosti.

 

Věra Šipovič napsala recenzi na Firmy.cz:
"Pro tuto RK jsme se rozhodli na základě jejich recenzí a byla "to trefa do černého". Velmi příjemná a profesionální komunikace včetně rad a postupů, kdy jsme vše řešili na vzdálenost 500 km. Děkujeme Vám paní Blašínová za vaší vstřícnost, ochotu, preciznost, rychlost... Spolupráce s Vámi byla velmi příjemná a lidská. Tuto RK vřele všem doporučujeme. Přejeme Vám spoustu spokojených klientů. Ještě jednou velký DÍK."

Zdeňka Kurčíková napsala recenzi na Firmy.cz:
"Již podruhé jsem využila služeb IMB reality a opět s maximální spokojeností. Paní Blašínová je příjemná, ochotná a ve svém oboru profesionálka. Děkuji. Zdeňka Kurčíková"

Milan Fulajtár napsal recenzi na Firmy.cz:
"Spolupráce s paní Blašínovou byla procházka růžovou zahradou. Po celou dobu měla velmi profesionální přístup a rád se na ní obrátím i v budoucnu.
Ještě jednou děkuji."

Hana Gabrissová napsala recenzi na Firmy.cz:
"Vřele doporučuji skvělé, profesionální jednání, rychlé, stručné, jasné informace, žádné prodlužování. Byli jsme moc spokojeni. Ještě jednou diky. Gabrissova"

Ing. Kamila Steinbauerová napsala recenzi na Firmy.cz:
"Děkuji paní Blašínové za velmi profesionální spolupráci. Cením si zejména její rychlé a profesionální kominikace, bezchybně připravených podkladů, dobré organizace mezi kupujícím a prodávajícím a bankou. Ráda si ní budu opět spolupracovat."

Petr Biederman napsal recenzi na Firmy.cz:
"Realitní kancelář jsem si vybral dle hodnocení. Prodej bytu proběhl perfektně. Paní Blašínová je velmi příjemná a profesionální. Jednání bylo opravdu příjemné. Poklady pečlivě připraveny, vše proběhlo dobře. Mohu vřele doporučit tuto realitní kancelář."

Libuše Turková napsala recenzi na Firmy.cz:
"IMB reality jsem si vybrala podle dokonale srozumitelně zpracovaných stránek. A měla jsem šťastnou ruku. Paní Blašínová mi ocenila nemovitost pro notářské řízení. Spolupráce byla rychlá, skvělá a profesionální. Děkuji a rozhodně doporučuji. Pokud budu prodávat, vím, kam se s důvěrou obrátím. Libuše Turková"

Zuzana Nesvadbová napsala recenzi na Firmy.cz:
"Děkujeme za rychlé, vstřícné, profesionální jednání a osobní přístup, který vyvolává dojem, že jsme nejdůležitější klienti. Přejeme hodně pracovních a osobních úspěchů."

Jan Kraner napsal recenzi na Firmy.cz:
"V současné době jsme dokončili prodej naší nemovitosti ve spolupráci s RK IMB, prodej proběhl bez nejmenších komplikací a to zejména díky profesionálnímu přístupu p. Blašínové. Během prodeje jsme byli vždy dostatečně informováni o stavu zakázky. Absolutní profesionalita, vstřícné a zcela korektní jednání. Děkujeme!"

Petr Gajdoš napsal recenzi na Firmy.cz:
"Prodávali jsme nemovitost poprvé, nemůžeme tedy srovnat s jinými, ale byli jsme překvapeni jak rychle a téměř bezstarostně lze prodej bytu zařídit. Díky! Petr Gajdoš"

Jarka Javorná napsala recenzi na Firmy.cz:
"Úžasná spolupráce, příjemné osobní jednání, rychlost a spolehlivost. Již 3x jsme využili jejich služby. Doporučuji všem. Děkujeme"

 Miluše Duškovi napsala recenzi na Firmy.cz:
"IMB reality nám byla doporučena mnoha přáteli a já mohu jen doporučit dále. Profesionální přístup od začátku do konce, pomoc s každým problémem, 100% zajištění prodeje nemovitosti a vstřícné jednání. Paní Blašínová nám byla při prodeji bytu opravdu skvělým a nenahraditelným pomocníkem. Děkujeme."

 Eva Musilová napsala recenzi na Firmy.cz:
"Děkuji paní Blašínové za profesionální zodpovědný přístup. Oceňuji velmi příjemné vstřícné osobní jednání. Ocenění nemovitostí k dědickému řízení bylo vypracováno rychle a pečlivě. Pokud bude třeba, na IMB reality se opět obrátím. Určitě doporučuji dalším klientům. Eva Musilová"

 Marie Kopčanská napsala recenzi na  Firmy.cz:
"Když jsem hledala na netu nejlepší recenzi na realitního makléře, našla jsem zde IMB reality. Tato recenze jakožto s pěti hvězdičky se mi potvrdila, jelikož s p. Blašínovou naprosto úžasná spolupráce a spokojenost. Za mě mohu jen doporučit."

Liběna Kovářová napsala recenzi na  Firmy.cz:
"Velice děkuji p. Blašínové. Velice příjemné jednání a domluva. Vše v pořádku a rychlé řešení. Moc děkuji a doporučuji. Kovářová Liběna."

Eliška Gantner napsala recenzi na Facebook.com:
"S paní Blašínovou jsem opravdu maximálně spokojená. Vše jsme dokázali domluvit na dálku, jelikož nežiji v ČR. Se vším mi vyšla vstříc, byla vždy nápomocná, zastoupila mě opravdu ve všech případech, prostě nadstandardní servis. Spolupráci s IMB reality mohu jen a jen doporučit. Děkuji za Vaši skvělou práci! Přeji hodně štěstí a plno spokojených zákazníků."

Jindřiška Stezková napsala recenzi na  Firmy.cz:
S IMB reality jsem spolupracovala již dvakrát. Opět se potvrdila naprostá profesionalita paní Ivety Blašínové. Realitní kancelář IMB vřele doporučuji a děkuji za skvělou spolupráci.

MUDr. Alena Musilová napsala recenzi na  Firmy.cz:
"Velká spokojenost, příjemné jednání, serióznost, spolehlivost. Přeji hodně spokojených zákazníků. Musilová."

 Andrea Lebedová napsala recenzi na  Firmy.cz:
Pro zastupování při prodeji bytu jsem si záměrně vybrala regionálního realitního makléře, neboť jsem očekávala osobnější přístup. Můj výběr ovlivnily recenze, které slibovaly kromě výše zmíněného také solidní a rychlé jednání. To všechno se během naší spolupráce naplnilo.

 Mgr. Roman Jordán napsal recenzi na  Firmy.cz:
Velmi příjemné jednání; ochota a vstřícnost řešit záležitosti nad rámec nutného minima. Koupě proběhla velmi svižně a hladce. Makléři vždy ochotní a flexibilní požadavkům.

 Mgr. Tomáš Šedivec napsal recenzi na  Firmy.cz:
Dobrý den, s paní Blašínovou jsem řešil koupi bytové jednotky a musím konstatovat, že bylo vše v naprostém pořádku. Komunikace - rychlá, přesná a hlavně zodpovědná osoba. Tímto Vám děkuji za spolupráci.

 Eva Wágner napsala recenzi na  Firmy.cz:
Doporučuji. Velmi vstřícné jednání, vše vyřízeno rychle. Skvělá komunikace.

 Ing. Danuše Nedělová napsala recenzi na Firmy.cz:
Doporučuji vše, maximální spokojenost, ochota a velice mile jednání a profesionalita.

Václav a Daniela Mrázkovi napsali recenzi na Firmy.cz:
Vynikající spolupráce. Kdykoliv bylo potřeba s čímkoli pomoci nebyl problém. Výborné poradenství a služby.

Josef a Marie Fischlovi napsali recenzi na Firmy.cz:
Vážená paní Blašínová, velice Vám děkujeme za uskutečnění prodeje 1/2 chalupy v Nových Hamrech, které se z počátku jevilo jako nemožné, ale přes Vaše velké úsilí a zkušenosti se prodat podařilo, a to ke spokojenosti všech zúčastněných stran. Díky moc M. a J. Fischlovi

Kateřina Zezulová napsala recenzi na Firmy.cz:
"Výborná spolupráce. Doporučujeme

Alfons Skokan napsal recenzi na Firmy.cz:
Děkujeme IMB reality za velmi profesionální přístup při prodeji naší nemovitosti. Velká spokojenost a přejeme v další práci hodně štěstí a úspěchů. Manželé Skokanovi

Helena Fleishmann napsala recenzi na Firmy.cz:
Prodejem našeho bytu paní Blašínovou jsme byli zcela spokojeni. Můžeme jen doporučit.

Dita Pryglová napsala recenzi na Firmy.cz:
Se službami paní Blašínové jsme byli naprosto spokojeni. Kvalitní servis a rychlé jednání. Můžeme jen doporučit.

Oksana Korshunova napsala recenzi na Firmy.cz:
Výborná práce od IMB reality, všechno skvěle zařídily a vysvětlily . Můžeme jen vřele doporučit.

Soňa Komárková napsala recenzi na Firmy.cz:
Děkuji p. Blašínové za vstřícné, ochotné jednání a profesionální přístup. Určitě doporučuji.

Zíkovi z Nové Role napsali recenzi na Firmy.cz:
Spolupráce s paní I. Blašínovou byla vynikající. Vše proběhlo rychle, ke spokojenosti všech zúčastněných stran. Určitě se na IMB Reality opět rádi obrátíme a samozřejmě budeme všem doporučovat. Ještě jednou moc za vše děkujeme.

Bromova Dana napsala recenzi na Firmy.cz:
Vážená paní Blašínová, ještě jednou děkujeme za bezproblémový prodej našeho bytu v této nelehké době. Velice jsme ocenili Vaše milé a vstřícné jednání. Do budoucna Vám přejeme spoustu spokojených klientů. S přátelským pozdravem Dana Bromová

Hajkova Jana napsala recenzi na Firmy.cz:
Spolupráce s paní Blašínovou byla skvělá. Určitě je to správný člověk na svém místě. Každému bych ji mohla jedině hned doporučit.

Jaroslava Vildumetzova napsala recenzi na Firmy.cz:
Paní Blašínová má velmi milé jednaní. Mohu jen doporučit dalším klientům a děkuji za brzské vyřízení. Jaroslava Vildumetzová

Hana Vagnerova napsala recenzi na Firmy.cz:
Děkuji za skvělou práci. Smluvenou odměnu si určitě zaslouží a mohu jen doporučit. Hana Vagnerová

Naďa Waldhauserová napsala recenzi na Firmy.cz:
Paní Balšínová má velmi milé jednaní. Mohu jen doporučit dalšim klientům Naďa Waldhauserová

Jitka Zelenková napsala recenzi na Firmy.cz:
Zastupování IMB reality bylo na vysoké úrovni, makléřka paní Blašínová je profesionál na svém místě. Jednoznačně doporučuji.

Sopkom napsal recenzi na Firmy.cz:
Spolupráce s IMB reality byla velmi dobrá, paní Blašínová je ochotná a schopná poradit a vše vyřídila k mé spokojenosti. Vřele doporučuji.

Alena Boudová napsala recenzi na Firmy.cz:
Doporučuji paní Blašínovou jako schopnou a kvalifikovanou makléřku, která velice dobře spolupracuje, se vším poradí a dotáhne obchod do zdárného konce ke spokojenosti zákazníků.

Hamouzovi napsali recenzi na Firmy.cz:
Rádi bychom touto cestou poděkovali paní Blašínové za profesionální přístup a velice rychlý prodej naší zahrady. Také bychom chtěli poděkovat za pomoc a dobré rady při náročném vyřizování s bankou a všeho potřebného. Určitě budeme doporučovat dál!

D. Maškova napsala recenzi na Firmy.cz:
Byla pro mne radost spolupracovat s paní Blašínovou. Vše probíhalo v přátelském duchu. Nic nebylo pro paní Blašínovou problém. Vřele doporučím každému.

Renata Hovorková napsala recenzi na Firmy.cz:
Paní Blašínová ,ráda bych Vám poděkovala za profesionální jednání a rychlé vyřízení prodeje bytu.Byla to s Vámi moc příjemná spolupráce a ráda Vás doporučím známým kdyby kupovali nebo prodávali nemovitost .Moc děkuji..

Iveta Hišemová napsala recenzi na Firmy.cz:
Paní Blašínová je úžasný člověk a zároveň velký profesionál, který opravdu rozumí svému oboru. Spolupráce s ní byla nadstandardní a velice příjemná. Vždy vše dopodrobna vysvětlila a poradila a po uskutečněném prodeji naší zahrady zároveň vyřídila i vše potřebné. Ještě jednou Vám moc děkuji a přeji spoustu dalších spokojených klientů. Všem mohu jen doporučit!

Veronika Kotešová napsala recenzi na Firmy.cz:
Vstřícnost a naprostá profesionalita. Mohu jen doporučit.

Renata Hovorková z Chodova pro Reality-IMB
Paní Blašínová, ráda bych Vám poděkovala za profesionální jednání a rychlé vyřízení prodeje bytu. Byla to s Vámi moc příjemná spolupráce a ráda Vás doporučím známým kdyby kupovali nebo prodávali nemovitost. Moc děkuji..

Iveta Hišemová z Nové Role pro Reality-IMB
Paní Blašínová je úžasný člověk a zároveň velký profesionál, který opravdu rozumí svému oboru. Spolupráce s ní byla nadstandardní a velice příjemná. Vždy vše dopodrobna vysvětlila a poradila a po uskutečněném prodeji naší zahrady zároveň vyřídila i vše potřebné. Ještě jednou Vám moc děkuji a přeji spoustu dalších spokojených klientů. Všem mohu jen doporučit!

Ing. Pavel Zapletal z Ostrova pro Reality-IMB
Chtěl bych Vám tímto ještě jednou moc poděkovat za velice lidský a profesionální přístup při prodeji mé nemovitosti. To, co jiná realitka nezvládla za celý loňský rok, jste Vy dokázala prodat během necelých dvou měsíců a navíc v zimním období, kdy se chaty asi obecně hůře prodávají. Velmi oceňuji také dodržení všech sjednaných termínů, přípravu veškeré smluvní dokumentace a nakonec i technickou realizaci a finanční vypořádání celého obchodu. Skutečně jsem se o nic nemusel starat. Rád Vás v budoucnosti doporučím i svým známým, byl jsem s prací realitní kanceláře Reality IMB velmi spokojen.

Jiří a Květoslava Kalabisovi z Škvorce pro Reality-IMB
Dovolte, abychom Vám poděkovali za vysoce profesionální přístup v průběhu celého procesu prodeje naší nemovitosti. S ohledem na citovou vazbu k prodávané nemovitosti to pro nás nebylo jednoduché, ae díky Vám jsme to zvládli .
Ještě jednou děkujeme a přejeme vše dobré do Nového roku. V úctě Kalabisovi

Miroslav Dvořák z Ostrova pro Reality-IMB
Ve věci prodeje mého bytu paní Blašínová jednala vstřícně a profesionálně - prodej proběhl takřka bleskově bez jakýchkoliv obtíží. Velmi rád se na tuto realitní kancelář opětovně obrátím v případě budoucího prodeje či koupě nemovitosti.

Tomáš Raška z Hradce Králové pro Reality-IMB
Zklamal mě přístup jedné velké a známé realitní kanceláře a proto jsem se rozhodl vyhledat menší lokální realitku s osobním přístupem ke klientům - a našel Reality- IMB reprezentované paní Blašínovou. Svým profesionálním a přitom osobním přístupem a naprostou spolehlivostí mě velmi příjemně překvapila a utvrdila v přesvědčení, že vše je vždy o lidech a že kdo hledá najde. Takže děkuji a doporučuji.

Simona Urbanová Švarzbergerová z Prahy pro Reality-IMB
Mnoho díků za všechno. Paní Blašínová je velmi milá a profesionální osobnost a další koupi nebo prodej nemovitosti vždy budu řešit s ní.

Alena Klepáčková z Nové Role pro Reality-IMB
Paní Blašínová je obrovský profesionál. Procesem hypotéky a pořízení bytu nás provedla bez jediného průtahu. Vždy informovala o každém dalším potřebném kroku a se vším pomohla či sama zařídila. Velká spokojenost a velmi doporučuji. Hodně úspěchů do budoucna přeji. Klepáčková Alena

Martina Hacker z Karlových Varů pro Reality-IMB
Velké doporučení a poděkování, profesionální a lidský přístup ze strany paní Blašínové, ochota nad rámec služeb realitní kanceláře, hodně úspěchů do budoucna

Radka Malá z Chodova pro Reality-IMB
Dobrý den paní Blašínová, ráda bych Vám poděkovala za Vaší profesionalitu, skvělý přístup a rychlost při prodeji našeho bytu. Bylo mi potěšením s Vámi spolupracovat. Přeji Vám spoustu spokojených klientů a ráda Vás vždy doporučím. S pozdravem Radka Malá

Roman Kureš z Chotěšova pro Reality-IMB
Při prodeji nemovitosti přes tuto realitní kancelář jsem byl velice spokojen!!! Velice vstřícné, seriózní, rychlé, příjemné jednání. Pokud bych někdy nějakou nemovitost prodával (kupoval), tak jedině s nimi. Vřele DOPORUČUJI. R. Kureš.

Marcela Streckerová z Ostrova pro Reality-IMB
Milá paní Blašínová. Na doporučení mých rodičů, kteří též využili Vašich služeb (byli též spokojení), jsem Vás požádala o prodej domu. Musím poděkovat za profesionální přístup, obětavost a hlavně pevné nervy. Vím určitě, že bych to bez Vás nezvládla. Vy, víte o čem mluvím . Přeji Vám hodně spokojených klientů

Ing. Kateřina Dvořáková z Chodova pro Reality-IMB
Paní Blašínová, ráda bych Vám poděkovala za profesionální a vřelé jednání při koupi nemovitosti. Vše jste mi ochotně vysvětlila a díky Vašim všestranným znalostem proběhl obchod rychle a bez komplikací. Velmi oceňuji lidský přístup ke klientům. Ještě jednou moc děkuji a Vaše služby mohu s klidným svědomím doporučit. K. Dvořáková

Petr Bari z Krásna pro Reality-IMB
Paní Blašínová, velice děkuji vaší kanceláři, a speciálně Vám, za velice vstřícný, odborný a všestranný přístup. Oceňuji odborné a též praktické rady, které vedly k úspěšnému a rychlému prodeji. Vaše nasazení, s jakým se věnujete klientům, je velmi příkladné. Petr B.

 Danuše a Miroslav Dohnalovi z Nové Role pro Reality-IMB
Rádi bychom touto cestou poděkovali paní Blašínové za profesionální přístup a prodej naší nemovitosti. Požádali jsme ji již po třetí, a vždy jsme byli velmi spokojeni. Proto vřele doporučujeme. 

Monika Zdanovcová z Andělské Hory pro Reality-IMB
Dobrý večer, paní Blašínová, moc Vám děkuji za bezproblémový prodej bytu ve Vintířově, byla jsem moc spokojena s Vaším způsobem práce a moc ráda Vás doporučím dál

Dana Kubešová z Horní Blatné pro Reality-IMB
Paní Blašínová, ještě jednou děkuji za velice profesionální a vstřícné jednání. Na základě doporučení jsem vaši RK oslovila a s vašimi službami jsem byla moc spokojená. Vaše služby mohu jen doporučit. S pozdravem Dana Kubešová

Stanislav Zavadil z Chodova pro Reality-IMB
S prací a přístupem paní Blašínové jsem byl velmi spokojen. Spolupráce proběhla na jedničku, paní Blašínová je ochotná, spolehlivá a své práci opravdu rozumí. Vřele doporučuji. Stanislav Zavadil, Chodov

Jiřina Potužníková z Chodova pro Reality-IMB
Chci vám touto cestou ještě jednou poděkovat za profesionální přístup při prodeje chaty mého tchána. Děkuji za vaši trpělivost, ochotu a lidskost bez které by se prodej neuskutečnil. Děkuji. Potužníková

Michal Sacher z Chodova pro Reality-IMB
Děkuji paní Blašínové za její ochotu a pomoc a profesionální přístup při koupi první nemovitosti. Vždy jsem se na ní mohl obrátit s problémem a vždy mi ochotně pomohla. Mohu jen doporučit.

Pavlína Javorská z Chodova pro Reality-IMB
Chtěla bych poděkovat p. Blašínové za profesionální pomoc z prodejem bytu. Profesionální jednání, rychlost prodeje a skvělá spolupráce. Tuto realitní kancelář určitě všem vřele doporučíme. Moc, moc děkujeme.

Milan Vocelka z Nejdku pro Reality-IMB
Dobrý den paní Blašínová, rádi bychom Vám poděkovali za Vaší profesionalitu, bylo nám potěšením s Vámi spolupracovat, s pozdravem Vocelka Milan

Miroslav Míka z Lokte pro Reality-IMB
S paní Blašínovou je skvělá spolupráce, vše vysvětlí, poradí, kdykoli jsem nevěděl, volal jsem a vždy poradila. Kupovali jsme a prodávali byt a vše bez jediného problému. Spolupráci mohu jedině doporučit.

Jiří a Irena Hrbkovi z Karlových Varů pro Reality-IMB
"Chtěli bychom poděkovat realitní kanceláři imbreal za profesionální pomoc s prodejem bytu v Karlových Varech.
Za slušnou cenu se nám dostalo nejen reklamy, péče o případné zájemce a profesionálních právních služeb, ale také pomoci a rady od zkušené, obětavé a vstřícné realitní makléřky. Příjemná spolupráce s příjemným výsledkem! Hrbkovi"

Jiří Kusnierz z Ostrova pro Reality-IMB
"Před prodejem bytu jsem vybíral mezi mnoha realitními kancelářemi. Ochota a laskavost paní Blašínové rozhodla, že jsem si vybral právě Reality IMB. Nyní, kdy je nemovitost prodána k plné spokojenosti všech stran, mohu jen potvrdit, že jsem vybral dobře. Při dalším prodeji nebudu váhat opět využít profesionálních služeb paní Blašínové. Tímto bych chtěl ještě jednou poděkovat a popřát mnoho úspěchů.             Jiří Kusnierz"

Martina Šarišská a Vladimír Rivola z Chodova  pro Reality-IMB
"S paní Blašínovou je skvělá spolupráce, vstřícné jednání vždy pohotová, ochotná. Velmi profesionální přístup. Tímto způsobem Vám moc děkuji a jsme rádi, že jsme Vás poznali."

Jurij Sozankyj z Chodova pro Reality-IMB
"Byl jsem velice spokojený ze všech stránek."

Radim Snoza z Jesenice pro Reality-IMB
"Velmi děkuji za prodej nemovitosti, který jsem uskutečnil s pomocí Vaší společnosti. Po dlouhé době jsem spolupracoval s profesionálem. Ještě jednou děkuji za Vámi poskytnuté služby a přeji hodně úspěchů. S úctou Snoza Radim"

Věra Fleisigová z Lítova pro Reality-IMB
"S paní Blašínovou spolupracuje naše rodina již několik let. Vždy k naší maximální spokojenosti. Máme zkušenosti jak s pomocí při prodeji a nákupu nemovitosti, tak i s jejím financováním. Paní Blašínová má velmi profesionální a nadstandartní přístup, velmi milé jednání. Tímto tedy moc děkujeme a určitě doporučujeme. 
Mějte se krásně, Věra Fleisigová"

Josef Gruncl z Plzně pro Reality-IMB
"Se službami paní Blašínové jsem byl velice spokojen a to ve všech krocích,od začátku do konce realizace prodeje bytu. Hlavně pak ve fázi vyřízení úvěru a hypotéky pro kupujícího.Paní Blašínová jako zástupce rodinné RK se projevila jako opravdový znalec a profesionál a nejen že se byt prodal,ale mám i dobrý pocit z jejího přístupu. Mohu všem jen doporučit. Josef Gruncl."

Lída Němcová z Chebu pro Reality-IMB
"Včera mi celý štastný volal syn, že v jedné ruce má klíče a v druhé od Vás . Chtěla jsem v pondělí zavolat osobně moc poděkovat. Hlavně, za Vaši skvělou pracovni nasazenost , pečlivost a lidský přístup..jsem přeštastná, moc děkujeme za zdárny a úspěšný finále,  cenime si toho a rádi Vás zas oslovíme s prosbou o pokračování v úvěru na rekonstrukci bytu. Přeji, nejen takhle spokojené klienty, ale hlavně vždy úspěšně zvládnutou kdejakou práci a ve zdraví a s plnou energií strávené sluncem provoněné dny..
S pozdravem a vděčnosti k Vám.. Němcová"

Hana Petiová z Karlových Varů pro Reality-IMB
"Vážená paní Blašínová.
Chtěla bych Vám touto cestou poděkovat za rychlý prodej našeho bytu. Už jsme ani nedoufali, že se byt prodá, ale vaší skvělou prezentací se vše urychlilo. Byla jste velice profesionální, vždy ochotná a vstřícná.
Ještě jednou díky a všem, kteří hledají kvalitní prodej či koupi nemovitosti, mohu určitě Reality - IMB doporučit.
Hana Petiová, Karlovy Vary"

Mgr. Ivana Divišová z K. Varů pro Reality-IMB
"Původně jsem nechtěla prodávat nemovitost prostřednictvím žádné realitky. Moje první jednání s paní Blašínovou mne však přesvědčilo o opaku. A při každém dalším jednání jsem se jen utvrzovala, že je to človíček, který s vámi cítí a chce splnit to co očekává prodávající, ale i kupující. Při všech jednáních byla vždy profesionální, ale přitom úžasně milá a příjemná, ochotná a vstřícná každý problém vyřešit. Nejen její jednání, ale i chování mi dávalo pocit, že mé rozhodnutí realizovat prodej přes realitní společnost, bylo správné.
Ještě jednou velké díky."

Mgr. Daniel Tvrdík z Nové Role pro Reality-IMB
"Služby paní Blašínové mohu s čistým svědomím doporučit. Iniciativní, svědomitá, pečlivá a opravdu ten prodej/nákup "tlačí" i přes případné komplikace ke zdárnému konci a a hlavně ke spokojenosti klientů.
Ať se Vám daří a prodáváte ve velkém!   :-) "

Alena Nováčková z Vintířova pro Reality-IMB
"Chtěla bych tímto poděkovat paní Blašínové, výborný přístup, vše srozumitelně vysvětleno. Moc děkujeme za pomoc při koupi našeho nového domova.
Určitě moc doporučuji.
Nováčková"

Miroslav Svoboda z Chodova pro Reality-IMB
"S prací a přístupem paní Blašínové jsem byl velmi spokojen. Spolupráce proběhla na jedničku, paní Blašínová je ochotná, spolehlivá a své práci opravdu rozumí. Vřele doporučuji. Svoboda Miroslav"

Martin Lukáč z Karlových Varů pro Reality-IMB
"Moc vám děkujeme. Byli jsme spokojený. Za všechny rady, pomoci a spoustu dalších věcí. Moc děkujeme."

Jiří Vitásek z Nové Role pro Reality-IMB
"Měl jsem tu možnost dvakrát spolupracovat s paní Blašínovou jednou při koupi podruhé při prodeji nemovitosti. Pokaždé bylo vše vyřízeno na profesionální úrovni. Mohu jedině doporučit, děkuji Vitásek."

Kateřina Hromádková z Jenišova pro Reality-IMB
"Moc děkuji paní Blašínové, která odvedla výbornou práci. Byla jsem velmi spokojena a všem mohu doporučit. Děkuji."

Zuzana a Petr Cerovští z Chodova pro Reality-IMB
"Vážená paní Blašínová.
Chtěli bychom Vám poděkovat a vyjádřit absolutní spokojenost se službami Vaší realitní kanceláře při koupi nemovitosti. Vaše jednání bylo vždy profesionální a zároveň velmi lidské a chápavé. Každý další krok jste nám vysvětlila, poradila, nikdy jsme nebyli ničím nepříjemně překvapeni nebo zaskočeni. Takový přístup můžeme s klidným svědomím označit za nadstandartní a vzácný. Jsme rádi, že jsme Vás, paní Blašínová, poznali. Ještě jednou děkujeme a přejeme mnoho stejně spokojených klientů.
Zuzana a Petr Cerovští"

Zdenka Suchá z Toužimi pro Reality-IMB
"Chtěla bych Vám touto cestou moc poděkovat za Vaši ochotu při zprostředkování koupi bytu. Za nás určitě doporučuji IMB Reality."

Bc. Josef Pojar z Chodova pro Reality-IMB
"S Vaším přístupem paní Blašínová,  jsem byl velice spokojen. S prodejem bytu v Toužimi, jste si poradila velice rychle, vše vyřídila k oboustranné spokojenosti, jak prodávajícího, tak kupujícího. Všude Vás budu vřele doporučovat, díky kvalitě, přístupem i cenou. Jestli budu někdy prodávat či kupovat nemovitost, tak jedině přes Vaší realitní kancelář.
S přáním všeho dobrého Bc. Josef Pojar Chodov. "

Miroslava a Luboš Fekiačovi z Mezirolí pro Reality-IMB
"Dobrý den, chtěli bychom touto cestou poděkovat za zprostředkování prodeje  bytu 2+1 v Abertamech přes vaší společnost IMB REALITY, kterou nám doporučili známí. Paní Iveta Blašinová se o vše postarala a vyladila do posledního detailu, aby všechny zúčastněné strany byly maximálně spokojené a my bychom jí chtěli touto cestou za vše velmi poděkovat. Je to naše první zkušenost s realitní kanceláří,  která nás skutečně velmi příjemně překvapila. Takže můžeme jenom doporučit a osobně bychom již nikdy neoslovili nikoho jiného. Přejeme vám všem krásný a pohodový den a jelikož se prodej uskutečnil na vánoční svátky, tak Vám přejeme ....                                                                                  Příjemné prožití vánočních svátků a šťastný nový rok 2018."

 Klára a Miroslav Krejčovi z Božičan pro Reality-IMB
"Toto byla naše první zkušenost s realitní kanceláří. A vřele můžeme doporučit. Spolupráce s pí. Blašínovou byla na úrovni, vše nám vysvětlila a vyšla vstříc. A my moc děkujeme, že nám zprostředkovala nový domov. "

Petra Látalová a Michal Švec z Nové Role pro Reality-IMB
"S prací a přístupem paní Blašínové jsme byli velmi spokojeni. Spolupráce proběhla na jedničku, paní Blašínová je ochotná, spolehlivá a své práci opravdu rozumí. Vřele doporučujeme."

MUDr. Alena Musilová z K. Varů pro Reality-IMB
"Vážená paní Blašínová, byla jsem velmi mile překvapena vaší vynikající spoluprací, seriózností jednání. Prodej nemovitosti proběhl rychle, bez problémů, bez prodlevy v kterémkoliv kroku prodeje. Děkuji Vám, a vaši realitní kancelář doporučuji všem, kteří se chtějí spolehnout na seriózní jednání, ochotnou spolupráci a individuální přístup. Alena Musilová."

MUDr. Hana Nesybová z Nové Role pro Reality-IMB
"Paní Blašínová mi opakovaně hodně pomohla za přijatelnou cenu, byla jsem spokojená, vřele doporučuji."

Andrea Slívová z Nové Role pro Reality-IMB
"Realitní kanceláře nemají v podvědomí lidí dobré renomé. Ovšem v IMB REALITY můžete v klidu využít veškerých služeb, které nabízí. Všechno přehledně a pochopitelně vysvětleno. Žádné pochybnosti, žádné čtení mezi řádky. Doporučuji."

Anna Hlavatá ze Sokolova pro Reality-IMB 
"Velice ráda bych Vám touto cestou poděkovala za Váš neobyčejně profesionální a přehledný výklad činnosti Vaší realitní kanceláře Reality IMB. Byla jste velice příjemná, což mě zaujalo hned při našem prvním setkání a těšila jsem se moc na spolupráci. Doporučuji všem, kdo hledají slušné, příjemné a nezáludné jednání."

Josef Utíkal a paní Aksamitová ze Zvíkovce pro Reality-IMB
"Vážená paní Blašínová, opravdu Vám chceme za vše poděkovat, znalost a obětavost, informovanost od vás byla úplně úžasná. Jste velice obětavá a žena na pravém místě, která své práci opravdu rozumí, a hlavně vše vysvětlíte, poradíte a pomůžete vše dotáhnout až do konce prodeje. Ještě jednou velké díky. Vřele Vás doporučuji všem. Ať se Vám moc daří a ještě jednou velké díky. S pozdravem Aksamitová, Utíkal Josef ze Zvíkovce"

Karel Gregor z Třemošné pro Reality-IMB
"Vážená paní Blašínová je dáma sama o sobě, její chování a čišící znalost v oboru je bez pochyb. Já velice děkuji za lidskost, informace úžasné a  podávání zpráv každého úkonu mě bylo velmi příjemné. Já za takovou spolupráci paní Blašínové děkuji a klaním se. Kdyby bylo těch modrých hvězdiček šest,  tak já bych dal sedm!"

Marie Klofáčová ze Sokolova pro Reality-IMB
"Moje reference k vaší realitní kanceláři jsou jen v superlativech. Příjemné jednání, upozornění na možné chybování, poradit,  nápravu a taky se mi líbí, že jsem jako úplný neználek s prodejem nemovitosti nebyla tlačena do přemrštěné slevy a že máte přijatelnou  provizi za všechny ty úkony, co k tomu patří. Vaší kancelář budu určitě doporučovat každému, kdo bude potřebovat vaši pomoc. Přeji vám hodně taky spokojených klientů. Vizitku si uschovám. Nashle a ať se vám daří."

Eva Kunešová z Děpoltovic pro Reality-IMB
"Velice děkuji za Váš opravdu profesionální přístup, spolehlivost srdečné jednání. Obě Vámi realizované obchodní transakce hodnotím na 100 %. Ještě jednou děkuji za opravdu bezproblémový a profesionální přístup."

Naděžda Hnídková z Nové Role pro Reality-IMB
"Přidávám se k těm všem nadmíru spokojeným klientům REALITY-IMB a hlavně mé poděkování patří skvělé Ivetě Blašínové. Velice Vám děkuji za rychlé vyřízení v rámci mé koupě bytu, také za mé občas všetečné dotazy, na které jste vždy měla odpověď, za naprostou profesionalitu a jak už nejeden člověk podotkl, i za opravdu příjemný, lidský přístup. Mohu všem, kdo má v plánu koupit či prodat nemovitost, doporučit služby této vynikající realitky, o které se nebojím napsat, že je jedničkou na poli realitek. Nepřeháním! Ještě jednou veliké díky. Vděčná Naděžda Hnídková"

Pavla Geťková z Karlových Varů pro Reality-IMB
"Upřímné, vřelé a především obrovské DÍKY patří paní Blašínové za pomoc, kterou mi poskytla během koupi a vyřizování úvěru. Profesionalita, ochota, rychlost, 100% nasazení a krásný lidský přístup. Ještě jednou děkuji. Pavla Geťková"

Roland Höfler z Nové Role pro Reality-IMB
"Díky Reality-IMB se mi povedlo prodat byt, naprosto profesionální spolupráce, mohu jen doporučit, ještě jednou moc děkuji."

Ladislava Horáková z Lesova pro Reality-IMB
"Moc děkuji paní Blašínové za profesionální přístup při prodeji bytu v Ostrově. Měla jsem možnost během roku srovnat práci  velké a malé realitní kanceláře. Proto doporučuji, vše bylo jak má být, paní Blašínová je sluníčko a má lidský přístup  a je to profesionál. Ještě jednou velké díky."

Olga Kočová z Ostrova pro Reality-IMB
"S realitkou paní Ivety Blašínové jsem byla velmi spokojená. Oceňuji vstřícné jednání a ochotu při jednání o koupi bytu. Mohu vřele doporučit. Olga Kočová"

Jana Skopalíková z Chodova pro Reality-IMB
"Byla jsem velice spokojená s realitkou paní Blašínové, rychlé a kvalitní jednaní, vždy vše vzorně připravené. Zase využiji bez váhání jejich služeb. S pozdravem Skopalíkova"

Kateřina Zedníková z Chodova pro Reality-IMB
"S paní Blašínovou jsem byla velice spokojená. Velice příjemný a profesionální přístup. Vše se snažila vyřídit co nejrychleji a s koupí mi velice pomohla. Za což jí velice děkuji."

Eva Simonová z Prahy pro Reality-IMB
"Ráda bych touto cestou poděkovala paní makléřce Blašínové za rychlý prodej mého bytu v Chodově u K.V, který trval pouze pět dní k sehnání kupce. Paní Blašínová nás o všem informovala a starala, proto jí děkuji. Mohu ji vřele doporučit. Simonová"

Renata Denková z Plzně pro Reality-IMB
"Díky Reality-IMB jsme si splnili představu o bydlení v Krušných horách."

Luděk Klíž z Jaroměře pro Reality-IMB
"Velké díky paní Ivetě Blašínové za perfektní a rychlé zvládnutí prodeje bytu. Vše proběhlo rychle a transparentně k mé plné spokojenosti. Její služby mohu plně doporučit. Luděk Klíž z Jaroměře"

Lenka Murčová z Nové Role pro Reality-IMB
"Úžasná spolupráce s paní Blašínovou. Je to velice profesionální, ochotná, příjemná paní. S bleskovou rychlostí prodala náš byt. Budu-li mít příležitost, určitě realitní kancelář IMB doporučím. Lenka Murčová"

Nikola Plechatová z Chodova pro Reality-IMB
"Naprosto skvělá a rychlá spolupráce. Paní Blašínová je vysoce profesionální a flexibilní. Podá vám veškeré informace a je ochotna i poradit. Přes mojí počáteční nedůvěru ke všem realitnim kancelářím mohu vřele doporučit. Ještě jednou děkuji Nikola Plechatová"

Jaroslava Frolová z Bečova pro Reality-IMB
"Touto cestou děkuji paní Blašínové za profesionální přístup při prodeji bytu. Měla jsem možnost během roku srovnat práci velké a malé realitní kanceláře. NEBE a BUDY je malé přirovnání, prostě realitní kancelář vedená paní Blašínovou - doporučuji po profesionální úrovní skvělá jako člověk senzační. Ještě jednou velké díky. Jaroslava Frolová"

Pavel Chabera z Chodova pro Reality-IMB
"Po zkušenostech, které mám s realitní kanceláří IMB, mohu a také budu doporučovat. Jednání RK je nejen profesionální, ale i rychlé. Chtěl bych vám také popřát krásné prožití svátku vánočních a do Nového roku, krom zdraví, také spousty spokojených klientů jako jsem byl já."

Eva Fáková z Ostrova pro Reality-IMB
"Velmi děkuji za nákup a prodej nemovitostí, spolupráce s p.Blašínovou byla výborná. Ivetka je ochotná, vstřícná a milá a na profesionální úrovni. Vše má pod kontrolou, vyřídila za mě vše potřebné k mé velké spokojenosti. Vždy je k dispozici, maximálně mi vyhovovala její stálá dostupnost po telefonu i e-mailu.  Tuto realitní kancelář mohu s klidným svědomím všem vřele doporučit. Fáková Eva"

Martin Kelich z Ostrova pro Reality-IMB
"Skvělá spolupráce mohu jen doporučit, díky Kelichovi"

Ing. Martin Frass, Channel-Finance z Prahy pro Reality-IMB
"Paní Blašínovou mohu jen doporučit. Zprostředkovávala koupi bytu mého klienta, kde já jsem zajištoval financování. Spolupráce probíhala na profesionální úrovni, komunikace byla jasná, věcná a hlavně rychlá. Byla schopna se rychle a operativně vypořádat s nestandardními požadavky banky, což bylo nakonec klíčové k úspěšnému dokončení celé transakce. Je to člověk na svém místě a určitě bych se nebál využít služeb její kanceláře. Martin Frass"

Jiřina Neumanová a Marie Rendlová z M. Lázní pro Reality-IMB
"Po dvou špatných zkušenostech s velkými a propagovanými realitkami při prodeji nemovitosti jsme se na doporučení obrátily na soukromou realitní kancelář paní Blašínové. Stručně: Profesionalita, ochota, skvělá komunikace, příjemné jednání. Vřele doporučujeme. Ještě jednou děkujeme paní Blašínová. Neumanová, Rendlová"

Svatava Lorenz z Chodova pro Reality-IMB
"Vážená paní Blašínová, chci se vyjádřit k úspěšnému prodeji rodinného domu v Chodově, který jste s Vaši Reality-IMB uskutečnila. Děkuji za velmi profesionální přístup, vždy ode mne důležité podněty byly od Vás super a v mém interesu zajištěny. Také velmi příjemný kontakt, s Vámi, mne velmi pomohl tuto, ne jednoduchou prodejní záležitost uskutečnit. Přeji Vám a Vaší firmě, mnoho úspěšných obchodních kontraktu. S úctou a srdečným pozdravem Svatava Lorenz"

Petra a Pavel Boříkovi z Chodova pro Reality-IMB
"Díky aktivní a trpělivé průběžné komunikaci jsme se během celého procesu cítili jako lidé. I tady je svět ještě v pořádku. Děkujeme, Boříci"

Tomáš Plechatý z Benešova pro Reality-IMB
"Ještě jednou děkuji za spolupráci. Byla pro mne inspirující pro případné další prodeje či nákupy realit. Díky Tomáš Plechatý, Benešov"

Lenka a Jaroslav Dvořákovi z K. Varů pro Reality-IMB
"Profesionální přístup k prodeji nemovitosti, rychlé informace o stavu prodeje a kompletní prodejní servis. Děkujeme a vřele doporučujeme všem zákazníkům při koupi či prodeji nemovitosti. Zdravíme a přejeme mnoho úspěchů. Lenka a Jaroslav Dvořákovi Karlovy Vary"

Alena Kratochvílová ze Sokolova pro Reality-IMB
"Profesionalita, flexibilita, vstřícné jednání a spolehlivost ze strany paní Blašínové je to co pomohlo při prodeji mé nemovitosti. Ještě jednou díky paní Blašínová. Alena Kratochvílová"

Lukáš Smrž ze Sokolova pro Reality-IMB
"Děkuji paní Blašínové za její ochotu a pomoc a profesionální přístup při koupi první nemovitosti. Vždy jsem se na ní mohl obrátit s problémem a vždy mi ochotně pomohla. Mohu jen doporučit."

Martina Vaněčková z Chodova pro Reality-IMB
"Při hledání svého vysněného domova jsme jednali s větším množstvím realitních makléřů, a proto máme srovnání. Paní Blašínovou můžeme jedině doporučit,  její profesionální přístup, kvalitní informace a rychlé jednání nás mile překvapil. Jen tak dál :) ...děkujeme"

Martina a Honza Eliášovi z Chodova pro Reality-IMB
"Skvělá realitní kancelář, super komunikace, všem mohu jen a jen doporučit! Prodávali jsme už 3x a vždy na 1* Martina a Honza Eliášovi"

Alisa & Elena Semenichiny z Karlových Varů pro Reality-IMB
"Po 3 letech neúspěšného hledání vysněné nemovitostí a profesionálního makléře, kterého je skoro nemožné  najít? se nám zadařilo, díky objevení realitní  kanceláře IMB. Hlavně bychom chtěli od celého srdce poděkovat paní Blašínové za rady, pomoc a příjemné jednání  při koupě nemovitostí!  Díky Velké zkušenosti s jistotou můžeme říct, že tato  makléřka je poklad!  Přála bych všem, kdo teprve začíná hledat svůj vysněný domov nebo těm kdo už ztratil naději, že ho někdy najde? narazit na IMB realitní kancelář!!!! Budete překvapeni, jak se Vám zadaří!  My překvapení jsme)))) Hezký den,  Alisa Semenichina"

Alena a Tomáš Weisskopfovi z Plzně pro Reality-IMB
"Opravdu skvělý a profesionální přístup. Přístup, jaký jsme nevěřili, že v dnešní době ještě existuje. Při koupi naší vysněné nemovitosti jsme měli obrovské štěstí, že jsme narazili na vždy milou a vstřícnou paní Blašínovou, která nás provedla "za ruku" jednotlivými úseky celého obchodu a krok po kroku s námi řešila každý úkon, formalitu či otázku. Vše v klidu, trpělivě a profesionálně. A hlavně od začátku až do konce. Teď už nás čeká jen stěhování a místo, které díky paní Blašínové naplnilo náš sen. Jednoznačně můžeme všem doporučit a už teď na nás známí loudí kontakt. Alena a Tomáš Weisskopfovi"

Martin Kadlec z Ostrova pro Reality-IMB
"Děkuji paní Blašínové za skvělou koordinaci a výbornou spolupráci při koupi bytu, která vzhledem k mé časové zaneprázdněnosti nebyla snadná, ale díky jejímu přístupu byla vždy řešitelná a příkladná. Do dalších let přeji mnoho takto spokojených klientů."

Libor Kruliš z Chodova pro Reality-IMB
"Rychle, levně, spolehlivě!!! Příště se obrátím jen na vás. Děkuji za spolupráci."

Jiří Kutnohorský z Chodova pro Reality-IMB
"Chtěl bych p.Blašínové velice poděkovat za pomoc při koupi bytu. Bez ní by to určitě nešlo tak hladce. Mohu jen doporučit."

Alena Rájová z Karlových Varů pro Reality-IMB
"Tuto realitní kancelář vřele doporučuji každému, kdo při spolupráci vyžaduje profesionalitu, rychlost, vstřícné jednání, spolehlivost a flexibilitu. V každém případě děkuji paní I. Blašínové, která v rámci naší spolupráce měla o nemovitosti skvělý přehled a veškeré informace potřebné pro obě strany. Velmi pečlivá je i jejich prezentace nemovitostí. Také musím přiznat, že to se mnou neměla jednoduché, ale řešila vše s rozvahou, klidem a vždy dobře poradila. Děkuji a přeji do další práce jenom samé úspěchy a dobré nervy. "

Erika Michalíková z Habartova pro Reality-IMB
"Moc děkuji za ochotu, vstřícné jednání při zprostředkování prodeje bytu. Naprostá spokojenost, určitě se na Vás znovu obrátím, až bude potřeba? Mockrát děkuji a přeji spoustu úspěchů. Michalíková"

Jan Párkáň z Plesné u Chebu pro Reality-IMB
"Příjemná, profesionální, spolehlivá. Doporučuji a zároveň svěřuji svou další nemovitost."

Petr Svoboda z Chodova pro Reality-IMB
"S touto realitní kanceláří jsem od začátku velice spokojen , jak s nákupem nemovitosti či jejím prodejem. Mohu vřele doporučit. Svoboda Petr CHODOV"

Zuzana Zástěrová ze Sokolova pro Reality-IMB
"Děkuji paní I.Blašínové za její vynikající práci, profesionalitu a celkový lidský přístup. Dvakrát jsem využila služeb REALITY-IMB, jednou při koupi a po druhé, při prodeji nemovitosti a mohu jen vřele doporučit. Ještě jednou Vám moc děkuji!"

Karel Mrázek z Nové Role pro Reality-IMB
"Tato firma je příkladem toho, jak by podle mého názoru měla taková služba fungovat. Velká ochota, vstřícnost, poctivost, rychlost a preciznost. Bez přehánění  super, super, super. Za mě mohu jen 100% doporučit. Karel Mrázek"

Markéta Filipovičová ze Sokolova pro Reality-IMB
"Děkuji p. Blašínové za spolupráci při prodeji bytu. Byla jsem s jejím příjemným a profesionálním jednáním velice spokojena. Prodej bytu proběhl úspěšně. Spolupráci s ní mohu všem doporučit. Děkuji moc. Filipovičova M."

Eva Ryšánková z Ostrova pro Reality-IMB
"Děkuji moc paní I.Blašínové za skvělou spolupráci, ochotu, vstřícnost při koupě chaty, kterou jsem v její realitní kanceláři pod nabídkou chat našla. Moc se již... těšíme, až začneme chatičku opravovat a trávit tam volné chvíle. Paní Blašínová je paní na svém místě, vše zařídila, sehnala, spolupracovala úžasně. Přeji jí, i její kanceláři krásné dny a hodně spokojených klientů, kterým všem tuto kancelář doporučuji. Eva Ryšánková"

Petr Fábera z Nové Role pro Reality-IMB
"Vše v nejlepším pořádku, děkuji za obchod. "

Lenka Adamová z Ostrova pro Reality-IMB
"Děkuji paní Blašínové za zprostředkování koupě bytu. Paní Blašínová je velmi milá, jednání bylo příjemné. Ochotně se vším poradila. Spolupráci mohu všem vřele doporučit."

Veronika Olahová z Nejdku pro Reality-IMB
"Ráda bych poděkovala paní Ivetce Blašínové za krásnou spolupráci při prodeji bytu  je velice příjemná a vše řeší s rozvahou a klidem v duši, má přehled a milé a seriózní jednání. Děkuji Vám Ivetko a vřele Vaše služby doporučuji."

Anna Vašíčková  z Nové Role pro Reality-IMB
"Děkuji paní Blašínové za zprostředkování prodeje a následnou koupi bytu Jsem s jejími službami velice spokojená a mohu všem vřele doporučit. Paní Blašínová je velice vstřícná a nápomocná při řešení jakýchkoli situací vzniklých při prodeji a koupi bytu."

Valérie Kadlecová z Nové Role pro Reality-IMB
"Souhlasím, mne pí.Blašinová také v minulosti moc pomohla. Nikdy na to nezapomenu."

Pavlína Skalická Smržová z Ostrova pro Reality-IMB
"Byli jsme spokojeni s profesionálním přístupem, rychlosti a flexibilitou. V případe, ze bychom prodávali ci nakupovali nemovitost, určitě se na Vás obrátíme. Děkujeme."

Lenka Jandová z Nové Role pro Reality-IMB
"Spolupráce s touto realitní kanceláří je na vysoké úrovni. Příjemné jednání je samozřejmostí. Vždy Vám ochotně poradí a pomůžou se vším. Děkuji, že jsou ještě mezi námi takový ochotní lidé, jako jsou v této realitní kanceláři. Jandová Lenka, Nová Role"

Ladislav Tolar z Karlových Vrů pro Reality-IMB
"Realitní společnost na dobré úrovni jsme velice spokojeni, nejlepší přístup a jednaní s klientem"

Alena Ševčíková z Tatrovic pro Reality-IMB
"VÝBORNÉ realitní služby, příjemné jednání, spolehlivost. Mohu jen doporučit. Ševčíková"

Ing. Jiří Klement z Českých Budějovic pro Reality-IMB
"Děkuji za spolupráci při prodeji bytu ve Vašem regionu.  Jelikož jsem z jižní části republiky, ocenil jsem vaši profesionalitu,  která mi ušetřila spoustu pro mne drahého času. Ještě jednou děkuji a přeji mnoho úspěchů ve vašem oboru. Ing. Jiří Klement České Budějovice"

Renata Pelnářová z Chodova pro Reality-IMB
"Také potvrzuji dobré zkušenosti"

MUDr. Hanka Nesybová z Nové Role pro Reality-IMB
"Já též jsem měla s paní Blašínovou zkušenost 2x, pokaždé byla výborná. Ať jí i nadále jsou zachovány síly, elán a hlavně zdraví.!!!!!!"

Eva Ryšánková z Ostrova pro Reality-IMB
"Děkuji moc paní Blašínové, která mi dnes předala klíče od chaty, kterou jsem přes její realitní kancelář koupila. I když tam bude moc práce, jsme moc rádi, že budeme mít kam jezdit o volných chvílích. Ještě jednou moc děkuji paní Blašínové za skvělou spolupráci, ochotu. Tuto realitní kancelář všem doporučuji. Ryšánková"

 

 

Vytvořit poptávku

Rozšířené hledání


Typ nabídky

Upřesnit


Cena a plocha

m2
m2

Kraj a lokalita


Rozšířené hledání


Typ nabídky

Upřesnit


Cena a plocha

m2
m2

Kraj a lokalita


Máte otázku?